Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

środa, 1 lutego 2023. Imieniny Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego

Free Frog TV dla nurków

2014-09-29 09:10:47 (ost. akt: 2015-02-02 21:01:55)

Idea Free Frog TV, czyli internetowej telewizji o nurkowaniu i podwodnym świecie, powstała przy Festiwalu Filmów o Nurkowaniu i Podwodnym Świecie Free Frog Scuba Diving Film Festival w 2013r.

Free Frog TV dla nurków
Pomysł urzeczywistniliśmy z zamiarem integracji środowiska twórców podwodnej sztuki filmowej, amatorów i profesjonalistów, aby korzystając z doświadczeń jednych i drugich wyznaczyć pewną jakość tego co możemy i chcemy tworzyć aby cieszyć naszych przyjaciół płetwonurków i zachęcać do nurkowania innych. (...) Chcielibyśmy aby Free Frog TV stała się platformą, na której będziemy mogli przy użyciu technik filmowych tworzyć kronikę polskiej kultury i tradycji nurkowania. Pragniemy aby Free Frog TV dzięki organizowanym warsztatom filmowym dla podwodnych filmowców, również pomagała tworzyć i rozwijać to środowisko. (...) Adam Wasiak Free Frog TV

2014-12-23 __________ NUNO GOMES W FREE FROG TV __________

W dniach 14 - 20 listopada 2014r. Nuno Gomes podróżując po Polsce odwiedził kilka miast, aby spotkać się z hołdownikami tego czego osiągnął i tego kim jest. Wizyta ta zbiegła się z promocją najnowszej książki Nuno Gomesa "Poza Błękitem".
Udało nam się spotkać z Nuno w czasie jego bytności w Warszawie, jak również zarejestrowaliśmy obszerny wywiad poprowadzony przez Marcina Jamkowskiego , z myśl ą o tych, którzy nie mieli szansy obcowania z Gomesem. O czym rozmawialiśmy i jaki jest człowiek, który pobił kilka rekordów świata? Możecie zobaczyć już w naszym programie.
źródło: freefrog.tv

2014-11-26 __________ 15 PIKNIK NURKOWY ______________

Ela Benducka wsparła Stowarzyszenie Grupa Wsparcia Podwodnego "Oxygen" podczas 15 Pikniku Nurkowego. W Grodzisku Mazowieckim jak zawsze dzieje się wiele.
15 listopada odbył się również 15 Piknik Nurkowy, podczas którego wolontariusze z OXYGEN koncentrowali się przy krzewieniu nurkowania wśród dzieci i młodzieży. Działania Stowarzyszenia Oxygen podczas tej edycji pikniku wspierała Ela Benducka, która jak się okazało uwielbia pracować w wodzie z dziećmi. Całe wydarzenie wspierała również firma Decathlon, organizując stolik konkursów z nagrodami dla dzieci i młodzieży. W czasie 15 Pikniku Nurkowego w Grodzisku Mazowieckim, po raz pierwszy w życiu, pod wodą oddychało 67 osób. Impreza została zorganizowana w ramach programu wspólpracy NGO z Urzędem Miasta w Grodzisku Mazowieckim.
źródło: freefrog.tv