Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

środa, 1 lutego 2023. Imieniny Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego

Kubańskie klimaty

2014-12-01 20:57:49 (ost. akt: 2014-12-01 21:26:41)

Zapraszamy na podróż w czasie i przestrzeni, do miejsca, gdzie okna i drzwi są szeroko otwarte, gdzie dzieją się sprawy magiczne!

Kubańskie klimaty

Autor: nautilus.com.pl

Kogut pieje o czwartej, słońce wstaje o ósmej, gdzie się pija rum, pali cygara, jada langusty... a po kilku dniach asymilujesz się na tyle, by doceniać każdy drobny przedmiot, jego wartość i sam fakt posiadania. Przewartościowujesz swój świat na chwilę, może nawet na dłużej. Nie wierzysz? Spróbuj kupić w lokalnym sklepie gumę do żucia:)

Internet wciąż jest tam pojęciem, o którym krążą legendy...wszyscy o nim słyszeli, nikt go nie znalazł! Bo i po co? Tam się żyje naprawdę- muzyką, tańcem, radością. Palący ogromne cygara Cubanos i urokliwe, nie szczędzące zalotnych uśmiechów Cubanas w wielkich wałkach na głowach...tak!


https://m.nurkowa.pl/2014/12/orig/kubanskie-klimaty-453.jpg
nautilus.com.pl

To właśnie ludzie tworzą klimat gorącej wyspy! Paradoksalnie, dostają reglamentowaną żywność: miesięcznie 8 jajek, niecałe 2 kg ryżu, jedno udko z kurczaka... W/g relacji, wszyscy oficjalnie zarabiają równo - około 20 dolarów...są szczęśliwi.

Fascynuje Cię ta odmienność? Jesteś ciekawa/y jaka jest ta słynna Perła Karaibów? Jak żyją tam ludzie? Czy muzyka naprawdę wyznacza im rytm?

Czy to prawda, że na Kubie czas się zatrzymał na latach pięćdziesiątych?
Wyruszaj z nami! Zasmakuj, zanurkuj i zatańcz! Zamieszkaj z kubańską rodziną, złap bakcyla, zobacz wielki błękit, gwarantujemy, że pomyślisz: tu trzeba wrócić!

Najbliższa okazja w styczniu, zapraszamy:)
wersja 14-dniowa http://68e5a.skroc.pl
wersja 11-dniowa http://8b337.skroc.pl

Nasza opowieść o kubańskich klimatach dopiero się rozkręca! Zostań tu na dłużej! Zaproś znajomych:) Wkrótce poznasz kilka ciekawych historii, prawdziwych relacji, naszych wspomnień:)

www.nautilus.com.pl