Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Sobota, 20 kwietnia 2024. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Nowy komputer do nurkowania Sunnto

2014-09-11 21:54:59 (ost. akt: 2014-09-11 22:09:00)

Fińskie Suunto powoli ujawnia swoje nowe działo. Komputer nowej generacji z dużym, prostokątnym i kolorowym wyświetlaczem. Dla posiadaczy dotychczasowych komputerów, ten kształt wydaje się dosyć intrygujący. Czekamy na szczegóły techniczne.

Nowy komputer do nurkowania Sunnto
https://m.nurkowa.pl/2014/09/orig/komputer-suunto-346.jpgFirma Suunto została założona w 1936 r. przez Tuomasa Vohlonena, fińskiego biegacza na orientację i wynalazcę kompasu polowego wypełnionego płynem. Od tej pory firma Suunto pozostaje wiodącym projektantem i innowatorem w branży komputerów nurkowych, instrumentów i zegarków sportowych używanych przez poszukiwaczy przygód z całego świata. Od najwyższych gór po najgłębsze oceany, firma Suunto wyposaża poszukiwaczy przygód fizycznie i mentalnie, przygotowujących ich do podbijania nowych terytoriów.

Siedziba główna firmy Suunto oraz jej główny zakład produkcyjny mieszczą się w Vantaa w Finlandii. Firma Suunto zatrudnia ponad 400 osób na całym świecie, a jej produkty są sprzedawane w ponad 100 krajach. Firma należy do spółki Amer Sports Corporation, będącej również właścicielem marek Salomon, Arc’teryx, Atomic, Wilson, Precor i Mavic.

źródło: suunto.com