Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Poniedziałek, 22 lipca 2024. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Stopka - O nas

2014-08-01 13:44:55 (ost. akt: 2014-08-28 23:00:19)

Portal Nurkowa Polska pojawił się w sieci wiosną w 2004 roku. Powstało kilkadziesiąt autorskich artykułów dotyczących technik nurkowania, szkoleń, sprzętu nurkowego.

Portal zawierał opisy jezior i wraków. Treści zawarte w artykułach o wrakach Bałtyku, cytowane były w prasie (Gazeta Wyborcza, Gazeta Olsztyńska, Dziennik Polski) oraz TVP.


https://m.nurkowa.pl/2014/07/orig/nurkowa-retro-44.jpg

Na stronach Nurkowej Polski swoje wizytówki prezentowali instruktorzy nurkowania, swoje miejsce miały też kluby i centra nurkowe oraz przedstawiciele rodzimych i światowych marek sprzętu nurkowego.


https://m.nurkowa.pl/2014/08/orig/rekord-guinessa-236.jpg

19 czerwca 2004 z Giżycka Portal Nurkowa Polska przeprowadził pierwszą w Polsce relację on-line z wydarzenia nurkowego, którym była próba bicia Rekordu Guinessa: Największa liczba Płetwonurków Nurkujących jednocześnie w jednym jeziorze. (próba niestety nieudana).


Hit Wirtualna Polska

https://m.nurkowa.pl/2014/08/orig/hit-wp-m-231.jpg

W 2005 roku Portal wyróżniony jako WP HIT przez Wirtualną Polskę.

Dodatkowo zgromadzona była bardzo obszerna baza danych o firmach, organizacjach, instruktorach nurkowania w Polsce. W tym okresie było to jedno z najbardziej opiniotwórczych i najchętniej odwiedzanych stron internetowych w Polsce, podejmujących tematykę nurkowania.

Nurkowa Polska była również współorganizatorem i sponsorem największej, cyklicznie organizowanej imprezy nurkowej – Skorpenowego Spływu Łyną.

Wracamy po kilku latach przerwy z bagażem doświadczeń. Wracamy z serwisem, który dynamicznie będzie rozwijany o nowe działy i aplikacje mobline. Już dziś jesteśmy pierwszym portalem, który działa w wersji responsywnej, strona sama dopasuje się do rozdzielczości na Waszym komputerze, tablecie czy smartfonie.

W każdym kolejnym miesiącu aktywowany będzie kolejny dział w serwisie.
Czekamy na Wasze opinie i sugestie. Z pokorą przyjmiemy każdą konstruktywną krytykę :) .

Zapraszamy do ponownej współpracy wszystkich tych, którzy zetknęli się już z nami wcześniej.
Zapraszamy tych, którzy jeszcze 10 lat temu chodzili do liceum :), a dziś chcieliby zaznaczyć swoją obecność na Nurkowej Mapie Polski.

nurkowa.pl - to nasz nowy adres - dodaj do ulubionych