Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Niedziela, 3 marca 2024. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

EKO - NURKOWY DZIEŃ

2014-09-20 16:09:23 (ost. akt: 2014-10-08 12:00:52)

11 października 2014 rusza VI edycja akcji pod hasłem EKO NURKOWY DZIEŃ organizowanej przez Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA oraz Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

EKO - NURKOWY DZIEŃ
Jej celem, jak co roku, jest przede wszystkim zaangażowanie społeczności nurkowej w doprowadzanie do porządku podwodnych obszarów: Gdyńskiej Mariny, Nabrzeża Prezydenckiego oraz plaży w pobliżu Bulwaru.

Wszyscy chcieliby, aby impreza przyciągała nie tylko płetwonurków, więc będzie jej towarzyszył festyn z atrakcjami dla dzieci. Wiele firm, nie tylko nurkowych, zaprezentuje w ten dzień swoje stoiska.

Impreza promuje ekologię a przy tym jest doskonałą okazją do rodzinnego spędzania czasu oraz do popularyzacji sportu, jakim jest nurkowanie. Co roku EKO NURKOWY DZIEŃ przyciąga wielu uczestników, którzy w ramach wolontariatu biorą udział w podwodnym sprzątaniu. Dzięki imprezom towarzyszącym tłumnie zjawiają się mieszkańcy Gdyni aby obserwować, co tym razem uda się wyłowić z dna Bałtyku.

Impreza ma charakter wolontariatu. Dzięku sponsorom, firmom i instytucjom towarzyszącym udaje się ją utrzymać na wysokim poziomie.

Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Gdyni oraz Dowódca Marynarki Wojennej. Podczas imprezy swoje stoiska zorganizują między innymi firmy i instytucje: Santi, Ocean Pro, Waterproof, DECATHLON Rumia, Apollo-Polska, Ipanema Cafe, Marynarka Wojenna, Jednostka Specjalna FORMOZA, Uniwersytet Gdański Instytut Oceanografii, Akwarium Gdyńskie Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni, No Gravity, Pure Jatomi Fitness
Poprzednie edycje odbiły się szerokim echem w mediach (TVN24, TVP1, TVP2, TVP Gdańsk, lokalne radia i prasa).

https://m.nurkowa.pl/2014/10/orig/plakat-ekodzien-358.jpg

Szczegóły imprezy i formularze zgłoszeniowe znajdziecie na stronie: ekonurkowydzien.pl


źródło: ekonurkowydzien.pl