Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Niedziela, 3 marca 2024. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Turniej Nurkowy

2014-07-18 23:15:46 (ost. akt: 2014-07-18 23:28:39)

Turniej Nurkowy to inicjatywa Centrów Nurkowych chcących popularyzować nurkowanie, szkolenia i przygodę jaka ściśle wiąże się z podwodnym światem. Dzięki rywalizacji i możliwości spotkania nurkowego stworzyliśmy event pod hasłem "Turniej Nurkowy"...

Turniej Nurkowy

Autor: turniejnurkowy.pl

Turniej Nurkowy to inicjatywa Centrów Nurkowych z Polski chcących popularyzować nurkowanie, szkolenia i przygodę jaka ściśle wiąże się z podwodnym światem.
Dzięki rywalizacji i możliwości spotkania nurkowego stworzyliśmy event pod hasłem "Turniej Nurkowy" który w tym roku wystartuje w Polsce po raz pierwszy a Centrum Nurkowe Tryton jest jego współorganizatorem !!!

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się do Centrum Nurkowego będącego partnerem Turnieju, podać ilość nurkowań, rodzaj certyfikatu oraz dane rejestracyjne.

Po przeliczeniu punktacji zostaniesz umieszczony na liście uczestników i kandydatów do ścisłego finału. Od tego czy zostaniesz zakwalifikowany do ścisłego finału zależy ilość punktów jakie zdobędziesz w danym roku kalendarzowym.
Szczegóły znajdziesz na specjalnie przygotowanej do tego celu stronie www.turniejnurkowy.pl

Pod koniec sezonu nurkowego (4-5 październik) osoby które zdobędą największą ilość punktów będą walczyć o bardzo atrakcyjne nagrody !! Listę nagród możesz sprawdzić w specjalnie przygotowanych do tego miejscu NAGRODY I SPONSORZY
Rywalizacja będzie spora bo w finale będą brali udział nurkowie z całej Polski. Z każdego centrum nurkowego będącego partnerem turnieju po 10 nurków !!!

Spodziewamy się około 100 uczestników imprezy !!

Zerknij które Centrum Nurkowe w Twojej okolicy prowadzi rejestrację konkursu. kliknij PARTNERZY KONKURSU

Zapoznaj się również z nagrodami jakie masz szanse wygrać !!!
Ostateczna lista nagród nie została jeszcze zamknięta !

Wszystkie szczegóły dotyczące Turnieju Nurkowego znajdziesz w specjalnie przygotowanych miejscach menu. W dziale ZASADY TURNIEJU poznasz proces rejestracji i sposób naliczanych punktów a w dziale ROZGRYWKA FINAŁOWA znajdziesz informacje dotyczące przebiegu finały imprezy planowanej na 4-5 październik.

Finałowi Turnieju Nurkowego towarzyszyć będzie NURKOWE DEMO DAYS, piknik, impreza oraz prezentacje sprzętu nurkowego goszczących nas wystawców.

Zapraszam do wspólnej zabawy !!!