Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Niedziela, 23 czerwca 2024. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Centrum Nurkowe TRYTON

2017-02-18 18:12:15 (ost. akt: 2017-02-18 19:28:18)

Centrum Nurkowe TRYTON
Centrum Nurkowe Tryton
ul. Pniewskiego 7/1
80-246 Gdansk

tel.: +48 58 340 35 10
kom.: +48 600 801 401
fax: +48 58 340 37 92
email: info@cn-tryton.pl, sklep@cn-tryton.pl
www.cn-tryton.pl


www.wrakibaltyku.pl
www.divessi.pl
www.baltictech.com
www.suex.pl

Centrum Nurkowe Tryton powstało w 1995r i do dziś prowadzi nieprzerwanie swoją działalność, rozwijając się i poszerzając swoją ofertę o coraz to nowe aspekty. Nasza oferta zawiera kompleksową obsługę dla rozpoczynających przygodę z nurkowaniem oraz osób nurkujących, niezależnie od poziomu ich wyszkolenia. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony sklep nurkowy, serwis, salę wykładową gdzie prowadzimy wykłady oraz bazę nurkową gdzie uczymy nurkowania.


Jesteśmy największym ośrodkiem szkolenia nurków i płetwonurków w województwie pomorskim i jednym z większych w Polsce. Jako jedyni na Pomorzu dysponujemy własną, stacjonarna bazą nurkową, gdzie możesz wypożyczyć sprzęt lub naładować butle.

Do naszych największych osiągnięć należy organizacja uznawanej na całym świecie Konferencji Nurkowej BalticTech, organizacja eventu DivingDay na Gdańskiej plaży w rejonie Mola Brzeźno, organizacja ogólnopolskiego Turnieju Nurkowego oraz innych eventów służących do popularyzacji nurkowania w naszym Kraju.


Jesteśmy również współtwórcami kilku grup nurkowych i nie tylko. Jedną z nich są Bałtyckie Foki, Grupa Hokeja Podwodnego oraz BalticExplorers - grupa nurków technicznych.

Do naszych osiągnięć należy dodać również budowę portalu wrakibaltyku.pl, dzięki któremu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby wygodnie i bezpiecznie zorganizować nurkowanie w rejonie zatoki gdańskiej i otwartego morza.

Poświęcając nam swój czas, szkoląc się i nurkując z nami wybierasz właściwe miejsce do rozwoju swojej pasji i przygody podwodnej. Zapraszamy do wspólnych nurkowań !

Czym się zajmujemy?
W Trytonie możesz spotkać się z liczną ofertą szkoleń i specjalizacji nurkowych zaczynając od tych podstawowych, po szkolenia instruktorskie lub techniczne. Zajmujemy się organizacją podróży w różne zakątki świata. Organizujemy wyjazdy indywidualne, grupowe dla firm i grup zorganizowanych. Świetnie wyposażony sklep nurkowy oraz serwis sprzętu wyróżnia nas jako lidera branży nurkowej.

Po godzinach nurkujemy prowadząc szkolenia lub dla przyjemności.