Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Niedziela, 23 czerwca 2024. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

"Podwodny Świat" 6/2017

2017-11-03 13:54:54 (ost. akt: 2017-11-03 14:00:38)

Zapraszamy do zakupu i lektury najnowszego wydania magazynu "Podwodny Świat"

Podwodny Świat 6/2017
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Podwodnego Świata” nr 6-2017.

Jak się macie Drodzy Nurkowie? Zadowoleni jesteście z sezonu? Dużo nurkowaliście? Nauczyliście się jakiś nowych technik? Zmieniliście coś w Waszym nurkowaniu albo sprzęcie? Udało się Wam zanurkować w jakiś ciekawych nurkowiskach?

Zasypaliśmy Was pytaniami, bo koniec roku to znakomity czas na taki rachunek z kolumnami plus i minus i co udało nam się zrealizować z naszych planów, czego nie. Co należałoby poprawić lub zmienić. Możemy zastanowić się, czy zmiany jakie wdrożyliśmy w tym sezonie wyszły nam na dobre? A może należy powrócić do tego co było, czasem ulepszenia wcale nie powodują poprawy. A może nic nie zmienialiście, ale jesteście zadowoleni z tego jak było to też OK, bo najważniejsze, żeby nie mieć poczucia zmarnowania czasu.

Pod koniec lata wyruszaliśmy w podróż do Grecji, o której napisaliśmy w niniejszym wydaniu. Już od dawna chcieliśmy tam pojechać, ale zniechęcały nas zakazy i nakazy odnośnie nurkowania. Na miejscu okazało się, że owe zakazy to nic innego jak greckie mity, które mają się nijak do rzeczywistości. Wszystko okazało się łatwiejsze i przyjemniejsze niż oczekiwaliśmy. Szczegóły wyjazdu w dziale „Podróże”.

A o czym jeszcze przeczytacie w wydaniu? Chcielibyście, aby Wasi najbliżsi, znajomi dzielili z Wami pasję do nurkowania? Może pomoże Wam ich przekonać artykuł „Dlaczego mamy nurkować”? Dzięki uprzejmości DAN prezentujemy artykuł przeznaczony właśnie dla Waszych nienurkujących bliskich, którzy nie zdają sobie sprawy z czego rezygnują, nie nurkując z Wami…

Polecamy również lekturę działu „Technika”, którego tematem są problemy z jednym z najbardziej pogardzanych elementów sprzętu, które nurek musi zakładać – pas balastowy.

Jak wspomnieliśmy, koniec roku to znakomity czas na podsumowania. To także dobry czas na podziękowania. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim pasjonatom i fanom nurkowania, bo gdyby nie było Was to branża nurkowa nie miałaby po co istnieć. Dziękujemy właścicielom firm nurkowych, za wdrażanie nowych pomysłów, dzięki którym powstaje nowy sprzęt, nowe techniki, dzięki czemu my nurkowie możemy ciągle uczyć się czegoś nowego. Dziękujemy także organizacjom nurkowym, które nieustannie czuwają nad bezpiecznym uprawianiem naszego hobby. Dziękujemy wszystkim, którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczyniają się do rozwoju nurkowania.

Życzymy Wam zajmującej lektury i do zobaczenia nad lub pod wodą! Niechaj branża nurkowa nieustanie rozwija się, a my nurkowie dawajmy nura jak najczęściej, gdziekolwiek to możliwe, byle było bezpiecznie!

Z nurkowym pozdrowieniem
Eugeniusz Buchczyk i Dorota Cymerys


https://m.nurkowa.pl/2017/11/orig/06-2017-640pix-1609.jpg

Kup najnowszy numer magazynu Podwodny Świat

https://m.nurkowa.pl/2015/01/orig/podwodny-swiat-logo-613.png