Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

środa, 1 lutego 2023. Imieniny Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego

Darmowa aplikacja do wyboru rozmiaru skafandra i ocieplacza SANTI

2015-06-10 14:52:24 (ost. akt: 2015-06-10 15:37:38)

Od dziś nurkowie mogą samodzielnie sprawdzić jaki rozmiar suchego skafandra oraz ocieplacza SANTI pasuje do nich najlepiej. Dla swoich Klientów firma SANTI właśnie wdrożyła darmowe, szybkie i proste narzędzie ułatwiające wybór konkretnego rozmiaru.

Darmowa aplikacja do wyboru rozmiaru skafandra i ocieplacza SANTI
Aplikacja SANTI Sizer jest specjalnym narzędziem dla nurków, pozwalającym zweryfikować wymiary swojego ciała ze standardowymi rozmiarami produktów SANTI. Pozwala na lepszy i szybszy wybór rozmiaru suchego skafandra czy ocieplacza. Wystarczy wprowadzić cztery podstawowe wymiary swojego ciała – wzrost, obwód w klatce piersiowej, pasie i biodrach oraz wybrać płeć, by w kilka sekund sprawdzić, który rozmiar SANTI jest najlepszy do zmierzenia bądź zakupu. Aplikacja pokazuje obwód zarówno w cm jak i calach.

SANTI Sizer weryfikuje wymiary ciała ze standardową tabelą rozmiarów SANTI i dopasowuje najlepszy rozmiar z 16 dostępnych dla mężczyzn i 12 dla kobiet. Może się jednak zdarzyć, że aplikacja nie wskaże konkretnego rozmiaru (napis „NO SIZE”) – wówczas prawdopodobnie skafander bądź ocieplacz powinien być uszyty na miarę. Dlatego w tym przypadku dobrze jest udać się do dilera SANTI po poradę.

Sugerowany przez aplikację rozmiar oparty jest na pomiarach wykonanych na statystycznej grupie klientów. SANTI nie bierze odpowiedzialności za ostateczne i rzeczywiste dopasowanie produktu.

https://m.nurkowa.pl/2015/06/orig/santi-sizer-1-865.jpg
https://m.nurkowa.pl/2015/06/orig/santi-sizer-2-866.jpg
https://m.nurkowa.pl/2015/06/orig/santi-sizer-3-867.jpg

Aplikacja dostępna jest do ściągnięcia za darmo w sklepie Apple oraz Google store. Aplikację można również ściągnąć bezpośrednio klikając na ten link: http://onelink.to/jbpjfa .