Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Poniedziałek, 10 maja 2021. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

Pierwsza wizyta Umberto Pelizzariego w Polsce

2016-09-28 11:28:42 (ost. akt: 2016-09-28 20:58:13)

Będzie to historyczne wydarzenie w dziejach polskiego freedivingu, a także niezwykłe doświadczenie spotkania światowej legendy freedivingu, 16-krotnego rekordzisty świata, założyciela szkoły freedivingu Apnea Academy.

Pierwsza wizyta Umberto Pelizzariego w Polsce
Dzięki staraniom Agnieszki Kalskiej i szkoły FREEBODY, będziemy mieli zaszczyt gościć Umberto Pelizzariego w Polsce, w Poznaniu.
Jeszcze tej jesieni, a dokładnie 11 listopada odwiedzi polskich freediverów, nurków, sympatyków morza i oceanu, wszystkich kochających przebywać w wodzie, by opowiedzieć o własnych doświadczeniach, gdy poznawał czym jest freediving i jak docierał do głębin, których wcześniej nikt nie odwiedził na jednym oddechu.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny, należy jednak dokonać wcześniejszej rejestracji, by zarezerwować miejsce na liście uczestników (liczba osób jest ograniczona).

https://m.nurkowa.pl/2016/09/orig/capture-20160927-113808-1419.jpg

Wystąpienie będzie w języku angielskim, a po nim przeprowadzona zostanie licytacja zdjęcia z jednego z rekordowych nurkowań Umberto, na którym złoży własnoręczny podpis. Pozyskana kwota zostanie wykorzystana na rozwój dyscypliny freediving w Polsce.

Dodatkowo, będzie możliwość nabycia "Podręcznika Freedivingu", 480-stronicowej księgi, autorstwa Umberto Pelizzarigo i Stefano Tovaglieriego i zdobycia autografu! (drugie wydanie z 2015 roku, wersja angielska).
Więcej szczegółów na temat wydarzenia i zamówienia "Podręcznika" można znaleźć pod adresem: www.freebody.eu/umberto-pelizzari/

Portal Nurkowa Polska zachęca do udziału wszystkich, zarówno zaawansowanych freediverów, a także osoby, które chciałyby dopiero dowiedzieć się czym jest freediving, a także spotkać legendę światowego freedivingu :)


Zapraszamy w imieniu Agnieszki Kalskiej i Zespół FREEBODY