Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Niedziela, 3 marca 2024. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Nurkowa Polska - witamy po przerwie

2014-07-18 23:44:18 (ost. akt: 2014-08-28 22:55:55)

Minęło kilka lat, dzieci urosły, a my wracamy do Was z nowymi pomysłami i Partnerami.

Nurkowa Polska - witamy po przerwie
Trochę historii: Portal Nurkowa Polska pojawił się w sieci wiosną w 2004 roku. Powstało kilkadziesiąt autorskich artykułów dotyczących technik nurkowania, szkoleń, sprzętu nurkowego.

Portal zawierał opisy jezior i wraków. Treści zawarte w artykułach o wrakach Bałtyku, cytowane były w prasie (Gazeta Wyborcza, Gazeta Olsztyńska, Dziennik Polski) oraz TVP.


https://m.nurkowa.pl/2014/07/orig/nurkowa-retro-44.jpg

Na stronach Nurkowej Polski swoje wizytówki prezentowali instruktorzy nurkowania, swoje miejsce miały też kluby i centra nurkowe oraz przedstawiciele rodzimych i światowych marek sprzętu nurkowego.


https://m.nurkowa.pl/2014/08/orig/rekord-guinessa-236.jpg

19 czerwca 2004 z Giżycka Portal Nurkowa Polska przeprowadził pierwszą w Polsce relację on-line z wydarzenia nurkowego, którym była próba bicia Rekordu Guinessa: Największa liczba Płetwonurków Nurkujących jednocześnie w jednym jeziorze. (próba niestety nieudana).


Hit Wirtualna Polska

https://m.nurkowa.pl/2014/08/orig/hit-wp-m-231.jpg

W 2005 roku Portal wyróżniony jako HIT przez Wirtualną Polskę.

Dodatkowo zgromadzona była bardzo obszerna baza danych o firmach, organizacjach, instruktorach nurkowania w Polsce. W tym okresie było to jedno z najbardziej opiniotwórczych i najchętniej odwiedzanych stron internetowych w Polsce, podejmujących tematykę nurkowania.

Nurkowa Polska była również współorganizatorem i sponsorem największej, cyklicznie organizowanej imprezy nurkowej – Skorpenowego Spływu Łyną.

Wracamy po kilku latach przerwy z bagażem doświadczeń. Wracamy z serwisem, który dynamicznie będzie rozwijany o nowe działy i aplikacje mobline. Już dziś jesteśmy pierwszym portalem, który działa w wersji responsywnej, strona sama dopasuje się do rozdzielczości na Waszym komputerze, tablecie czy smartfonie.

Zapraszamy do współpracy :)