Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Wtorek, 30 maja 2023. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

W kilku słowach o sprzątaniu J.Lubikowskiego…

2015-06-23 21:01:39 (ost. akt: 2015-06-24 22:30:46)

Kolejna wspierana przez Nurkową Polskę ekologiczna akcja sprzątania jeziora jest za nami. Mamy nadzieję, że z czasem kameralna impreza zamieni się w duże przedsięwzięcia.

W kilku słowach o sprzątaniu J.Lubikowskiego…
W piątek 19.06 do ośrodka „Folwark Amalia” w Lubikówku zawitali łowcy podwodni zrzeszeni w Stowarzyszeniu Spearfishing Poland. Cel był jeden. Posprzątać jezioro Lubikowskie wchodzące w skład jednego z czterech akwenów udostępnionych przez PZW Okręg Gorzów Wlkp. do legalnego uprawiania łowiectwa podwodnego .
W przedsięwzięciu wspomogła nas grupa nurków sprzętowych wchodząca w skład wyspecjalizowanej jednostki Ochotniczego Ratownictwa Wodnego z Głogowa. Perełkami jeziora i naszymi trofeami w bezmyślnym zaśmiecaniu zbiornika przez tzw. „lokalesów” były, m.in. komplet foteli samochodowych, felgi oraz kilka, innych, zaskakujących rzeczy.


Na tym polu najwięcej mieli do powiedzenia niestrudzeni ludzie z południa czyli: Asia, Patryk oraz Piotr. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym grillem, a co wytrwalsi zaliczyli dobre ogniska. Priorytetem na przyszły rok w tym okręgu jest stworzenie imprezy o randze ogólnopolskiej, w czym mam nadzieję pomoże zarząd PZW oraz Burmistrz gminy Przytoczna.

https://m.nurkowa.pl/2015/06/orig/bb160-881.jpg

W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować wszystkim, których miałem możliwość gościć w malowniczym ośrodku: Bartkowi, Krzysztofowi, Markowi, Mikołajowi, Piotrowi G., Asi, Patrykowi, Arkadiuszowi, Jarkowi, Pawłowi, Piotrowi P. i wielu innym, przychylnym ludziom. Jesteście WIELCY !!!