Forum Ubezpieczenia Imprezy Pogoda

Poniedziałek, 22 lipca 2024. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

VII konferencja Baltictech - Gdynia 2015

2015-09-22 22:22:49 (ost. akt: 2015-09-22 22:35:55)

Już za niecałe dwa miesiące rozpocznie się VII edycja międzynarodowej konferencji nurków technicznych Baltictech. W dniach 21-22 listopada w Gdyni spotkają się nurkowie z całego świata, by posłuchać wykładów ekspertów, wziąć udział w warsztatach oraz by dzielić się swoimi doświadczeniami.

VII konferencja Baltictech - Gdynia 2015
Prelegenci
Tematyka tegorocznego Baltictech będzie bardzo zróżnicowana, co sugeruje, że każdy uczestnik konferencji znajdzie coś dla siebie. Znane są już nazwiska kilkunastu prelegentów.
Są wśród nich m.in.: Becky Kagan Schott, Steve Jones, Marek Kamiński, Paul Raymakers, Simon Mitchell, Adam Borzyszkowski, Dominik Graczyk „Honzo”, Cesare Balzi, Kamil Iwankiewicz, Tomasz Żabierek, Phil Short, Benedykt Hac, Tomasz Michura, Radosław Sieniawski. A lista gości nie została jeszcze zamknięta.

https://m.nurkowa.pl/2015/09/orig/baltic-tech-k-974.jpg

Na dużą uwagę zasługuje Simon Mitchell - lekarz anestezjolog, specjalizujący się w medycynie nurkowej, światowy autorytet w zakresie medycyny hiperbarycznej. Autor ponad 100 artykułów o tematyce nurkowej szeroko publikowanych w literaturze.

Kolejny to Steve Jones – dziennikarz i fotograf w Ocean Geographic Society. Od wielu lat rozwija techniki uchwycenia koloru obrazów szerokokątnych, mając tylko niewielką ilość naturalnego światła dostępnego na znacznych głębokościach.

Tomasz Stachura, szef Baltictech: „Z każdą edycją staramy się jako organizatorzy podnosić poziom naszych konferencji. Nie inaczej chcemy, by było w tym roku. Jest tak wiele ciekawych tematów, które chcielibyśmy poruszyć, jednak ogranicza nas czas – dwa dni konferencji. Wierzę jednak, że uczestnicy przyjadą do nas zdobyć nową, cenną wiedzę, a wyjadą bogatsi o doświadczenia, które będą mogli wymienić z kolegami nurkami z całego świata.”


Atrakcje dla uczestników
Dużą tegoroczną atrakcją dla uczestników będzie możliwość zwiedzania w niedzielne popołudnie Ośrodka Szkolenia Nurków i Płetwonurków w Gdyni. Zapisy możliwe będą od sobotniego poranka w recepcji.


Sponsorzy
W tym roku sponsorami konferencji są: SUEX jako sponsor strategiczny oraz sponsorzy złoci: Apeks, SANTI Diving oraz Halcyon. Uczestnicy jak co roku będą mieli szansę wygra
cenne nagrody, m.in.: 2 skutery podwodne XJoy7 firmy SUEX, komplet automatów Apeks Black Sapphire. A to nie wszystko.


Wystawcy
Uczestnicy konferencji będą mieli również możliwość poznania nowych produktów i bezpośredniego porozmawiania z przedstawicielami firm branży nurkowej. Swój udział jako wystawcy zapowiedziało wiele firm. Są wśród nich m.in.: SANTI Diving, Technika Podwodna, Centrum Techniki Nurkowej, Light for me, Tryton, Born2Dive, Divemania, Divers Guide, IDF, Divesoft, Dive Pro, JML Diving, SeaYa, Cave Mexico, DUI, PSAI, OMS, No Gravity, SeaWolf, Nautica Mare, iQsub, Argentario Divers, Ammonite.


Baltictech
Baltictech jest organizowany co 2 lata. Polska impreza wyrosła na jedną z największych i najpopularniejszych w Europie. W tym roku organizatorzy spodziewają się 500 uczestników. Bilety można jeszcze nabywać poprzez stronę www.baltictech.com. Wszystkie wykłady i zajęcia tłumaczone będą symultanicznie – z języka polskiego na angielski i odwrotnie.

https://m.nurkowa.pl/2015/09/orig/baltic-tech-k2-975.jpg

Jeszcze więcej informacji:
www.baltictech.com
www.facebook.com/baltictech